0

BAN!

odpocznij kolego

mod

0

Synowie albionu pokonają Dume Katalonii. Barcelona nie jest w stanie niczym zaskoczyć United. Ani składem ani sposobem gry. Nie mają rezerw. Trener nie ma pomysłu na grę .Barca nie umie się przestawić na co kolwiek trener przez 90 minut meczu z Chelsea dokonal 1 zmiany a barca z uporem maniaka co nie raz widziałem biła głową w ścianę . I nagle jak w 93 minucie padł remis to trener sobie przypomniał że chce 2 zmiany wprowadzić He! kto by pomyslał że Pep jest taki wspaniały i przewidzi że barca grająca piach strzeli gola w doliczonym czasie i zachował sobie na ten moment 2 graczy. Normalnie geniusz z niego .Tylko mnie się wydawało że tam nie ma kto wejść na to boisko^^ To że Barca bedzię atakowała to nic nowego. SAF ją rozpracuje na czynniki pierwsze .

0

Po się kłucić kibice Barcy boją się juz jak ognia tego finału . Sami wiedzą że w ataku skończy się tak samo jak z Chelsea sami wiedzą że ich obrona to w finale nie istnieje , sami widzą w jakiej formie jest CR7 sami widzą ile manchester wygrał w 2 lata a ilae barca w 5 lat . Po co tu się z nimi kłucić . Po co porównywać mecz z Realem i bramki do pustej siatki Messiego i udeżenia ronadlo z 40 metrów . Kibiv united nigdy ich nie przekonamy oni wiedzą swoje , taki los pogadamy po finale

0

Mysle że United zagra to samo co Chelsea. Jednak Diabły mają najlepsze kontrataki na swiecie o czym przekonał się już chy aprawie kazdy wielki zespół w Europie. Mysle że SAF jest lepszym szkoleniowcem od Pepa czego nawet nie mam zamiaru udowadniać :]

Mysle że Barca bedzie miała te same kłopory . Siłowy futbol United przerwyanie akcji gra faul daleko od pola karnego . Jak widac ta metoda skutkuje na Barce. Nie sądze aby United totalnie sie otworzyło jak powiedział szkoleniowiec Chelsea że nikyt poważny w Europie nie jest takimi frajerami jak Real aby grać na full ofensywe z Barceloną . DObra uwaga że Barca ma słabą obrobnę , dodam tylko że ławka tez nie impnuje:D Mysle że Rooney i Ronaldo w formie mogą bardzo szybko zakonczycc piękny sen Barcy :D

0

Masz racje twoja złota maksyma że ktoś musi zawsze wygrać mnie przekonala:}

Może porozmawiajmy o nadchodzącym finale?

Ty wiesz swoje co tam pisze w tabelce ja wiem swoje . tak dyskusja staje się jałowa .Napisz komenta jak widzisz szanse obu zespołów na wygranie . A nie pisze że Liga jest dnem a jeżeli jest to chciałbym od dziś takie dno w Polsce. ^^

0

Może i troche brak mi posypania głowy popiołem ale sam fakt że o tym mówię juz swiadczy o autorefleksji :]

0

Ale bez urazy broń Boże nie chciałem słowem biedaku cię urazić , jeżeli tak to przepraszam ;]

0

,,Proszę oto Twoje słowa.Jeśli tabelka pokazuje,że o mistrzostwo walczyła Barça,Deportivo,Vavlenca,Athletico to oni nie walćżą o mistrzostwo tylko zbierają ziemniaki i koszą trawę."

Walcza walczą zacięcie:D

razem z tej zaciętej walki 5 razy wygrali przez 14 lat

Tylko nie wiem po co od razu mówisz że koszą trawę i zbierają ziemniaki . No fakt gra Barcy tak wyglądała w tamtym sezonie ale już tak bardzo nie obwiniaj swojej ligi , raz robisz z niej dziadów proszarnych a raz ułomnych hehehehehehehehe nie moge no nie moge hehehehe

0

ni znam konkretnej liczby punków dzielącą Barce iReal w tamtym sezonie. bardzo proszę niech ją ktoś zamieści tak aby nie byc gołosłownym różnica Między United a Chelsea została zanotowana wo ostatnim meczu ligowym kiedy United wygrał a Londyńczycy chyba zremisowałi:D W każdym razie na koniec sezonu były to 2 punkciki wypracowane jak powtarzam na finiszu .

I teraz prosze uprzejmie podajcie różnicę z tamtego sezonu miedzy Realem a Barceloną !

0

I co biedaku to samo co poprzednik albo dasz sobie spokój albo użyjesz jakiejś inwektywy?

0

Gorthin- Bardzo ładna statystyka gratuluje taka kolorowa:]

To może przeczytam ci samych zwycięzców bo robisz troche zamieszania

6 razy Real Madryt

4 raz y Barca

1 Atletico

1 Deportivo

2 razy Valencjia

Przez 14 lat które tak ładnie ukazałeś Real sam wygrał Ligę więcej razy niż wszyscy oponęci rzem wzięci nie licząc Barcelony.

NApociłeś sie zabłysnołeś tabelką ale ona sama potwierdza zdanie w zdanie moje słowa hehehehe:D

0

goolo

1 mówie że w ostatnich latach liga Angielska jest najlepsza. Finał w tym sezonie 2 zespoły w finale w tamtym sezonie Liverpool w Finale z Milanem 2 razy i finał Barcy z Arsenalem . Ile wychdzi ci nieobiektywby kolego sezonów?5 tak tak 5 sezonów w tym czasie tylko 1 Hiszpański zespół czyli Barca jest po raz 2 w finale. i co jeszcze Milan był 2 razy w finale .Reszta to Anglicy a ty wyskakujesz sam nie wiem z czym że Hiszpanie 4 razy wygrali lige Mistrzów a Anglicy 3 . Tak tylko że Liga Mistrzów powstała gdzies w latach osiemdziesiątych. A jeżeli się nie zgadzasz że dominacja Angli w

ostatnich latach nie jest wyraźna no to co ja ci kolego na to poradze:D

2 tylko że Anglicy skoro wchodzą 3 zespoły do pułfinału w tym i zeszłym sezonie to muszą toczyć boje między sobą , a sam fakt że Barc jest w finale nie oznacza że przez to liga Angielska jest słabsza;D

3 Man City to kupił na razie jednego piłkarza na swiatowym poziomie. Zresztą nowy właściciel wkroczył do zespołu na kilka godzin przed zamknieciem okienka transwerowego.

A jeżeli mowisz że pieniądze nie mają znaczenia to odejmij kolego sobie fundusze wydane na transwery barcy w ostatnim sezonie^^

I teraz co powiesz A kuku ^^Oczywiście pieniądze nie grają ale bez nich nie da się zbudować zespołu na więcej niż jednorazowy wyskok np Monaco Bayer Leverkusen

A co do reszty to sam się zgadzasz co napisałeś z argumentem że w Angli jest bardziej emocjonująca rywalizacja:D

A w słowach o oglądalności to wielu kibiców Barcy ktorzy cośtam czasem więcej widzą w Europie poza la Liga wszyscy jednogłośnie mówią że lepsza jest liga Angielska . A mówiąc że walka o mistrzostwo w Angli toczy się miedzy Chelsea a Manchesterem nie wiesz bo się nie interesujesz że w lidze Liverpool przez pół sezonu był liderem a teraz jest 2 .

Jeżlei jeszcze masz jakieś wątpliwości lub argumenty w stylu że sieje populizm to powiem ci że ty go siejesz mówiąc że pieniądze nie grają w piłkę , nie chodzi o dosłowne sformułowanie ale o fakt który niesie ich posiadanie w dzisiejszym futbolu bo jeżeli uważasz że bez nich można zbudowac trwały zespół i zatrzymać dobrych graczy no to się nigdy nie zrozumiemy:]

A na koniec mi się spodobało ,, zaruwno mało wiesz o jednej jaki o drugiej" No fakt podsumowałeś mnie od bałtyku po Kazachstan już więcej mnie nie załatwiaj takim tekstem prosze i pozdrawiam:D

0

Drodzy koledzy . szanuje wasze zdanie ale się z nim nie zgadzam . Podchodzenie do tematu co by było gdyby ? Liga Angielska jest najlepszą na swiecie bo :

1 Ostatnimi laty w lidze mistrzów barzo często wygrywaja albo dochądzą do finału zespoły z Anglii

2 Jak ktos juz wspomniał Anglicy maja 4 zespoły w lidze mistzów

3 W lidze Angielskiej w gre wchodzą największe pieniązde. Nie chodzi tu o fundusze jakie ma Manchester cz Czelsea ale o oglądalność ligi w Europie i na swiecie. To ludziom sie podoba to co grają w anglii i dzieki temu pieniądze z reklam i transmisji PS dzieli między wszystkie kluby . Nie oszukujmy się podnosi to poziom całej ligi.

Liga Hiszpańska to jednak nie ta sama oglądalność . Oczywiście macie Gran Derbi ale nie widzi sie tu takich pojedynków jak Chelsea Tottencham .

4 W Hiszpanni 2 zespoły walczą zawsze o zwycięstwo kiedy ktoś inny wygrał ligę niż Real albo Barca^^

5 W hiszpanii zazwyczaj w połowie sezonu już wiadomo że Real bedzie mistrzem oczywiście nie zawsze prosze nie generalizowac ale ostatnimi laty rywalizacja jest mało emocjonująca poza tym sezonem oczywiście

6 W Angli jest większe grono potencjalnych zwyciezców 4 zespoły a wygrana w lidze zależy od 1 punktu lub jak 2 lub 2 lata temu od bilansu bramkowego.

Dla tego uwazam że Liga Angielska jest lepsza od Hiszpańskiej. A co do kwestii aby ograniczać liczbę cuzoziemców to uważam że zabiłoby to ciekawośc wielu zespołów. No pomyslcie co by zrobił taki Real Madryt???^^

0

Moyart

kęć dalej dobrze ci idzie jeszcze coś ciekawego wymyśl dobra dam ci spokój już z ciebie wystarczy na razie spadam

Nara wszystkim kibicom

0

,,tu nie chodzi o rekordy czy inne pierdoły"

cytat skopiowany z twojego komentarza:d

Szkoda że nie możesz go usunąć heyhehehe

I co dalej się słowke czepiam bo mi brak argumentów a moze ty ich nie widzisz bo własnego newsa nie rozumiesz^^

0

Moyart-

Troche to dziwnie brzmi że United zdobywało puchary jakgdyby z łaski Barcy i Liverpoolu .

Wiesz co Barca wygrała ostatnio Lige Mistrzów bo Górnik Łęczna iał słabsza formę i i m na to pozwolili .

Zastanów się czasem co piszesz. Może robię błędy ok mam dysgrafię ale wiem co mówię a ty sie przechwalasz chdź nie masz czym

Ta megalomania może wiel;u rozcazrowac na tym forum^^

0

Skoro mistrzostwa i rekordy United nazywasz pierdołami to po co Barca o nie gra?

Kolego policz ile trofeów przez ostatnie 5 lat wygrała barca a ile United przez ostatnie 2 lata i nie mów mi że wygrywali bo Barca miała słabsza formę .Chyba przez ostatnie pare lat macie słabsza formę:d

0

prosze o odpowiedz na moje argumenty . Co ty bredzisz z tą ligą Angielską hehehe płakac sie chce. Lepiej powiedz że United ostatnio Chelsea 3-0 pojechało w lidze jakjuz taki cwany jesteś:d

A co do tych cieniasów z Arsenalu to ciekawe jaką miałeś minę kiedy w dużej mierze ten sam skład wygrywał pare lat temu w 10 w finale ligi mistrzów z Barceloną i dopiero nadludzkim wysiłkiem ich ograliście

0

Moyart-

To że United jest za słabe mówisz na podstawie tego że w 3 lata wygrało 7 pucharów

A może na podstawie tego że od 25 spotkań nie przegrało w lidze mistzów? Ile spotkań z rzedu nie przegrała ta super Barcelona?

A może to że United jako 1 finalista w historii znowu gra w finale swiadczy o tym że sie kończy?

Czy może to że 3 raz z żędu kroczy po mistrzostwo w absoluttnie najlepszej lidze swiata?

PROSZE KOLEGO ODPOWIEDZ NA TE ARGUMENTY

0

,,Barça po takim awansie jest pewna siebie jak nigdy, Barça pokazała że wygra jeśli tylko będzie tego chciała, Barça jest niepokonana, Barça jedzie do Rzymu a reszta ich nie obchodzi.ManU miało łatwą drogę do finału"

Kolega wykazuje się bardzo duzym optymizmem . Powiedział bym wręcz że fantaziuje . Jeżeli wyeliminowanie 4 krotnego misrza iitalii i zespołu Wengera uważasz za nie wiele to oświadczam ci że wygranie z cieniutkim Olimpicem i Bayernem który przed meczem z Barcą dostał 1-5 z beniaminkiem w lidze bynajmniej nie znaczy nic więcej :]

0

Niestet chwaląc waszą ofensywę musze wspomnieć że Rooney i Ronaldo co by tam o nim nie mówić ostatnio prezętują wielką forme .

Jeżeli ktoś oglądał mecz z Ardenalem to poprosze o refleksje na temat gry ronaldo w zestawieniu z tym co gra wasza ofensywa

0

raniLFC

to dodam dla twojej wiadomościi że w tamtym sezonie Liverpol pzregrał oba ligowe mecze z United wynikiem 3-0

A co do tego że Liverpool gra tylko dobrze w Lidze mistrzów musze powiedzieć że to nie prawda. Na tak prestiżowy mecz jak z United zapewniam że zagrali na podobnym poziomie determinacji jak Barca z Realem co było widać

0

Tak troche głupio że Barca wchodzi do finału w tak słabym stylu pośród giwzdów i obelg całego połkarskiego swiatka . KIbice wszystkich znaczących klubów w Europie na wszystkich albo prawie wszystkich forach mówią że Barca oszukała rywala. Troche szkoda że po tym meczu uciekło coś magicznego z tego zespołu . Ta jego wspaniała droga do finału zakonczyła się pośród żali obelg i poczucia sportowej niesprawiedliwości.Troche to brzydko wygląda przy komentarzach o wspaniałym i pewnym awansie United

0

a wracając do Romy to jej kibice najlepiej wiedzą co to znaczy United :D

0

raniLFC

Poolu już nie ma w lidze mistrzów. powracając do tamtego pamiętnego 1-4 należy rozsądnie rozawżyć kilka czynników.

1 to to w jakiej formie był Liverpool (po wygranej z Realem w lidze mistrzów 5-0 w dwumeczu) i Manchester grający o 6 krotną koronę !

2 To był mecz kryzysu dla United po wyeliminowaniu Interu Mediolan

3 United 2 sezon jest na topie gra o wszystko co tylko mozna wymarzyć w tym sezonie już ma 3 korone o której marzy Barca. Po prostu w ktorymś momencie grający 150 spotkanie w dwa lata zespół musiał się załamać . Jednak kryzys formy mają już za sobą!

3 Liverpool słynie z bardzo dobrej obrony . Pamiętamy wszyscy drogę do zwycięsta w LIdze Mistrzów

Tak wię cmowa że Tamten meczbedzie mial wpływ na finał jest troche nieuzasadniona. Poza tym Pool to nie Barca

0

Oczywiście tak ofensywny styl niesie za sobą utrate goli .Tylko musimy sobie zadac pytanie kiedy ta ofensywa trafi na absolutnie najlepszą defensywe swiata i bardzo mocny taka . United gra najgroźniejsze kontry na swiecie o czym przekonały się wszystkie najwieksze kluby piłkarskiej Europy. Podejrzewam że w finale United zagra to co wczoraj Chelsea, z tm małym wyjątkiem że oni są niesamowicie groźni w ataku i obawaim się że przy tej klasie rywala obrona Barcy bedzie bezbronna przy czym jej atak zmuszony bedzie do podobnej gry jak z Chelsea Barca nie bedzie mogła się rozpędzić .Wiemy wszyscy że Barca nie lubi grac z Angielskimi zespołami ich siłowy system gry blokuje kombinacyjną mozliwość gry Barcy najlepszy przykład Messiego . W starciu z Ferdinandem i Vidiciem wygląda to lekko mówiąc niezbyt optymistycznie

0

Londyńczycy dyktowali warunki w tym sensie że po strzeleniu gola grali swoja piłkę . Bardzo dobrze realizowali załozenia taktyczne i byli bardziej kompletnym zespołem od Barcy.

To prawda że barcelona ma bardzo dobry atak i środek który nie tylko umie mądrze rozegrac oiłkę ale i ją przetrzymac w srodku pola. Jedank dla mnie cały czas jest to zespół niekompletny. Chwaląc całość zespołu musimy powiedzieć też o jego mankamentach . Obrona Barcelony jest słaba . Nigdy nie była mocna. To wynika oczywiście ze stylu gry tego zespołu który non-stop atakuje ale mysle że na tak wysokim poziomie rozgrywek bez solidnej obrony będzie trudno wygrac z United . Tm badziej że obrona Barcy przed finałem jeszcze bardziej sie rozpada.

0

27 maj na stadionie w Rzymie spotkają się 2 wielkie zespoły. Bez względu na to kto wygra emocje będą wielkie. Jestem fanem United i po wczorajszym meczu troche mnie poniosło. Należy obiektywnie spojrzeć na obecną sytuację i na to co stało sie wczorajszego wieczora. Każdy zdrowo rozsądny kibic musi przyznać że wczoraj to Londyńczycy dyktowali warunki gry . Chelsea była szybsza dużo lepsza wytrzymałościowo i zdecydowanie lepsza taktycznie od Barcelony . Jednak na tym poziomie rozgrywek zaliczka 1-0 jest bardzo skromnym zabezpieczeniem awansu . Chelsea miała wiele sytuacji i z samego przebiegu gry powinno byc 3-0! Ale sport to nie tylko zimne kalkulacje to również rzeczywistość. Chelsea miała świetna okazję aby dobić Barcelonę ale tego nie zrobiła . Raz kolejny sprawdziło się przysłowie że niewykorzystane sytuacje się mszczą.Myśle że istotny wpływ na wynik tego spotkania miała postawa sędziego który skrzywdził Londyńczyków . Ale z drógiej strony szczęście sprzyja lepszym. W pierwszym meczu to Barca rządziła i była tak samo nieskuteczna jak Chelsea więc w ramach dwumeczu mozna powiedzieć że było to równe widowisko .Barcelona mimo beznadziejnej sytuacji nie poddawała sie starała sie do końca wyrównać . To jest bardzo ważne że ten zespół dojrzał i walczy do końca nieodpuszczając meczy jak w tamtym sezonie . Ważnym elementem który przesądził o awansie Barcy było posiadanie piłki . To dzięki tem Duma Katalonii nie dała się zdominowac silniejszemu rywalowi . Barca miała dużo szczęścia to prawda ale sumując to co prezentuje w tym sezonie to chyba dobrze że gra w finale.

Jako odwieczny kibic United bardziej cieszy mnie to że Diabły przejda do historii wygrywając z klasowym rywalem , równie utytułowanym i mającym niewiele niemniej barwną historią. Licze że finał bedzie zaciety i wygra lepszy !

0

Dobra dochdzę do wniosku że dalsze przekomarzanie się nie ma sensu . Wy macie swoje slepo powtażane racje ja mam swoje. Uważam że barca jest za słaba na United i to tylko moje zdanie .Juz skonczmy ten temat ta dyskusja do niczego nie prowadzi .

Mysle że prawda jest gdzies po środku . Mnie Barca w tym sezonie nie przekonała.Jeżeli się myle ok . Jak wygracie finał to PIERWSZY wam pogratuluje . Ale na razie w moim skromnym odczuciu United jest faworytem . Jeszcze raz przepraszam za obraźliwe słowa . Nikogo nie chciałem urazić . Napsałem co myslę . Mam tylko na dzieję że w finale wygra determinacja serce do walki a nie popisy nonszalancja i cwaniactwo.

Juz nic mi nie odpisujcie . Wy uważacie inaczej ja inaczej ok!

Ja nikogo personalnie nie obrażam na forum a wy to robicie .MOże i prowokuje ok Ale dajmy spokój

0

Dobra bez bana zamykam morde !Swoje powiedziałem musiałem sie wyżalić z rana .Juz wam nie dokuczam. Wzoraj byliście super galaktyczni Messi powienien graczem roku zostać . Koniec tematu !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?